X
تبلیغات
هولوگرام

هولوگرام

هولوگرام تمام رنگی بسازیم

درباره ساخت هولوگرام تمام رنگی

هولوگرام ها و ساخت انها را بارها مورد بررسی قرار داده ایم اما در این مطلب هدف بر این قرار گرفته است که شما را با شیوه ی ساخت هولوگرام های تمام رنگی یکی از پرکاربرد ترین ها در صنعت اشنا کنیم تا بتوانید بسیار در ادامه پیشرفت خود موفق عمل کنید.

هولوگرام های ساخته شده از پروسه های یک مرحله ای چاپ سنگی بر روی ویفرهای شیشه ای چرخنده پوشانده شده از مواد مقاوم در برابر نور مثبت استفاده می کنند .به منظور تکرار شرایط دوره ای به کار گرفته شده در طی طرح گذاری می بایست طرح مورد نظر را سه مرتبه و در سه جهت xو سه مرتبه در جهت yدر فرآیند تولید تکرار شود .جزیات ساخت هولوگرام و فرآیند ها در اطلاعات تکمیلی آمده است .برای تشریح و ساخت هولوگرام با اشعه ی هم راستا از یک منبع بی انتها با یک فیلتر گذرگاهی قابل تنظیم ویا یک نوردهی موازی سفید از قسمت پشتی روشن می گردد .تصویر نمایش داده شده به درون حسگرهای تصویرو یا صفحه های نمایش انتقال داده می شود .از یک صفحه ی شفاف سفید برای دریافت تصاویر تک محوره در هولوگرام های تراگسیلشی استفاده می شود ،در حالی که برای صفحه نمایشی سفید مات برای نمایش تصاویر بازتابی بدون محور مورد استفاده قرار می گیرد .سایر جزءیات مرتبط با تصویر برداری و فرآیند ساخت در بخش سوم اطلاعات تکمیلی آمده است .
شدت انکسار به عنوان قدرت درونی خارج از محدوده ی تصویر مورد نظر که از قدرت کلی درون منفذ هولوگرام تقسیم گردیده است ،محاسبه می گردد .این مقیاس تنها برای تصاویر ساده در هولوگرام های رنگی اندازه گیری می شود .برای تمامی هولوگرام ها بازدهی تراکنشی نیز اندازه گیری می شود .جز أبات مرتبط با اندازه گیری ها در توضیحات تکمیلی آمده است .


پهنای سلولی هولوگرام را بشناسیم 

هولوگرم ها هم به مانند سایر موادی که اطراف ما حضور دارند از ریز ترین اجزا ساخته شده اند.ما در این مطلب مخواهیم به شما درباره این اجزا صحبت کنیم.اما اگر به دنبال دانستن اطلاعات بیشتر هستید بی شک باید به سایت ما سر بزنید.
a:نمودار هولوگرام .
b:طرح عمودی از هولوگرام رمزگشایی شده ی رنگی .تصویر پایینی :زاویه ی دید بزرگنمایی شده 11X10سلول از گوشه ی سمت چپ پایینی .
c:ریزنگار نوری بزرگنمایی شده از قسمت کوچکی از دستگاه .تصاویرساختگی در قسمت
dنمایش داده شده است .تصاویر تجربی نور مبهم سفید بر روی صفحه نشان می دهد .هم چنین شدت انکسار اندازه گیری شده به خوبی در هر تصویر نشان داده شده است .
هولوگرام های با اصول غیر خطی بهینه سازی شده به منظور بزرگنمایی کردن یک تصویر طراحی شده اند .
شدت انکسار طول موج را نشان می دهد ،نیز نمادی از طول موج است ،Nنیز تعداد طول موج های طرح شده را نمایش می دهد .ITالگوی تصویر مورد نظر در طول موج است .Uدامنه ی بازسازی شده از طرح انکساری شده ی هولوگرام با توزیع ارتفاع PM,N,Mوnنیز تعداد نامحسوس سلول ها می باشد ،است .هدف از این بهینه سازی ها نمایش مشخصه های مرتبط با ارتفاع است بنابراین بازدهی انکساری طول موج ها افزایش یافته است .


برچسب‌ها: هولوگرام یک دوره ای,هولوگرام یک چرخه ای,هولوگرام های فلزی,هولوگرام های انکساری,هولوگرام های تراکنشی,هولوگرام های تمام رنگی,کاربرد هولوگرام تمام رنگی,مفهوم اصلی هولوگرام,ساخت هولوگرام تمام رنگی,نقش اجزای نوری انکساری,پهنای سلولی هولوگرام,ارتفاع هولوگرام های رنگی,ریزنگار نوری چیست,نمودار رنگ مکبث,هولوگرام های تصویر رنگی,شدت تراکنشی چیست,هولوگرام های پراکنشی,,
+ نوشته شده در ۲۰/۹/۱۳۹۶ساعت ۱۵:۲۲ توسط نادر رفیعی دسته : نظر(0)

نمونه هایی از هولوگرام ها

درباره هولوگرام های مخصوص کارت شناسائی 

موارد بسیار زیادی درباره هولوگرام ها وجود دارد که شما هنوز نمیدانید.بنابر این ما در این مطلب که پیش روی شماست قصد داریم به بررسی همین دسته از محصولات بپردازیم.ادامه این مطلب را بخوانید تا ار تکنولوژی روز عقب نمانید.


هولوگرام های
 شفافی هستند که بر روی کارتهای شناسائی و یا سایر مدارک حاوی نشانه، امضاء و... قرار می‌گیرند که علاوه بر افزایش طول عمر کارت، از تقلب و کپی‌کردن کارت جلوگیری می‌نماید.درباره هولوگرامهای شماره سریال دار 

در این نوع هولوگرام برای ایجاد امنیت بیشتر و همچنین مدیریت و کنترل اجناس و مدارک، شماره سریالهای بر روی برچسب به کار گرفته می شوند.


برچسب‌ها: نوار هولوگرامی,هات استمپ,فویل های هات استامپ,هولوگرام طرح مخفی,هولوگرام نقش برگردان,هولوگرام کارت شناسایی,کارت شناسایی,هولوگرام شماره سریال دار,شماره سریال,نوار هولوگرام,انواع نوار هولوگرام,انواع هولوگرام,چاپ انواع هولوگرام,,
+ نوشته شده در ۱۶/۹/۱۳۹۶ساعت ۱۳:۳۴ توسط نادر رفیعی دسته : نظر(0)

طرح های اصلی در هولوگرام ها

آشنایی با هولوگرام طرح اصلی

در این مطلب ما میخواهیم به شما نمونه های بسیار متفاوتی از طرح هایی که در هولوگرام ها مورد استفاده قرار میگیرد را مورد بررسی قرار دهیم تا شما را بتوانیم به این سمت راهنمایی کنیم که هولوگرام هایی با طرح بندی های اصلی خریداری کنید.

مدل طرح اصلی یکی دیگر از انواع هولوگرام هاست که با استفاده از یک تصویر با کیفیت بسیار بالا تهیه می‌شود. با توجه به این موضوع که افرادی که قصد تقلب از روی یک هولوگرام را دارند معمولا با استفاده از نمونۀ هولوگرام دست به این کار می‌زنند، لذا در حالتی که این افراد دسترسی به طرح اصی هولوگرام با وضوح و کیفیت خیلی بالا را نداشته باشند کار شبیه سازی هولوگرام برایشان سخت خواهد بود. هولوگرام های مدل طرح اصلی جزء هولوگرام های با امنیت بالا طبقه بندی می‌شود .


برچسب‌ها: طرح اصلی,مدل,هولوگرامی,تقلب,طبقه بندی,,
+ نوشته شده در ۱۰/۹/۱۳۹۶ساعت ۱۴:۵۵ توسط نادر رفیعی دسته : نظر(0)