X
تبلیغات
هولوگرام

هولوگرام

موهای هولوگرافیکی

رنگ موی هولوگرافی

با وجود این شیوه جدید و مدرن به موی هولوگرافی توجه خاصی شود ،موی هولوگرافی  که بین آرایشگر ها به مدل عامره مشهور است بسیار زیبا و خیره کننده میباشد و هزینه های بالایی هم دارد. سبک آرایش و رنگ مو و ناخن هنگامی که با هم به اصطلاح هم خوانی داشته باشند بسیار زیبا و عالی خواهند بود.این روز ها بازیگران  ناخن هولوگرافی را با آرایش سبک در کنار هم استفاده میکنند .

طراحی ناخن های هولو گرافی

 پودر  ناخن هولوگرافی برای ساخت نمای رنگین کمانی از پودر های پر زرق و برق استفاده میکند که وقتی نور به آن ها برخورد میکند جلوه زیبایی ارایه میدهد و میتواند بخشی از انگشت را جادو کند.باتمام این تفاسیر بهترین قسمت به پایان رسیدن مراحل و اجرا است.جراحان ناخن و حرفه ای ها از پودر هولوگرافی استفاده می کنند  و آن را به یک ناخن تیره پیوند میدهند.هرچه فشار بیشتری به رنگدانه افزوده شود، درخشش آن هم بیشتر خواهد بود. بعد آن را با یک لایه UV میپوشانند تا جلوه ای شیشه ای ایجاد کند.در آخر هنگامی که به ناخن های هولوگرافی خود نظر می اندازید به هیجان میایید و حس فوق العاده ای درونتان ایجاد میشود.


ناخن هولوگرافی


برچسب‌ها: هولوگرام,هولوگرافی,هولوگرافیک,ناخن هولوگرافی,موی هولوگرافی,,
+ نوشته شده در ۶/۵/۱۳۹۶ساعت ۱۴:۵۲ توسط نادر رفیعی دسته : نظر(0)

ساختار بار کدهای دوبعدی

ساختار بارکدهای دوبعدی

بارکدهای دوبعدی، ساختاری دارند که از  بارکدهای سنتی اطلاعات بیشتری ذخیره میکنند. به دلیل افزایش نیاز به اطلاعات بارکدها، بارکرد های سنتی نیز فضای بیشتری اشغال میکنند زیرا  فقط از فضاهایی که از در اختیار دارند استفاده میکنند. در مقابل، بارکدهای دوبعدی  از ابعاد افقی و عمودی استفاده می کنند و به فرد این امکان را میدهند اطلاعات زیادی را در یک محدوده کوچک ذخیره کنند. این بارکدها برای بسته بندی کالاهایی که فضای کوچکی دارند فوق العاده است

کد دوبعدی نوع جدیدتری از کد ها هستند که ضعف های بارکد ها را میپوشانند که مهم ترین آن بالا بردن ظرفیت برای ذخیره اطلاعات بیشتر است. این نوع کد ها فضای کم تری به نسبت بارکد اشغال می کند و در صورتی کهآسیب ببیند، اسکنر یا قرائت گر می تواند اطلاعات را ریکاوری کند. به همین دلیل نسبت به بارکد ها، ساده تر خوانده میشوند. (حتی در زوایای کور نسبت به قرائت گر و یا اسکنر.) از دیگر مزایای آن در دسترس بودن اپلیکیشن اسکن آن ها برای تلفن های همراه هوشمند می باشد.

کدهای QR چیست؟

کدهایی با پاسخ سریع که به آنها کدهای QR می گویند، نوعی از بارکدهای دوبعدی هستند که اولین بار برای صنایع اتومبیل سازی در ژاپن طراحی شدند. تویوتا زمانی که می خواست قطعات تولید شده در کارخانه خود را پیگیری کند، از این کدها استفاده می کرد. امروزه می توان این کدها را با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواند که به طور مستقیم افراد را به متن، ایمیل یا سایت هدایت می کند. یک کد QR در ساده ترین حالت خود یک لینک مبتنی بر تصویر است که به هر URL اجازه می دهد در داخل آن رمزگذاری شود. بعد از اسکن این کدها، سایت به صورت خودکار باز می شود. علاوه بر آدرس وب سایت ها، کدهای QR  ممکن است در برگیرنده شماره تلفن نیز باشد. بنابراین زمانی که مورد استفاده قرار می گیرد به کاربر اجازه میدهد با یک شماره تلفن خاص تماس بگیرد.


برچسب‌ها: بارکد,بارکد دوبعدی,هولوگرام دوبعدی,,
+ نوشته شده در ۱/۵/۱۳۹۶ساعت ۰۹:۴۱ توسط نادر رفیعی دسته : نظر(0)

ساختار بار کدهای دوبعدی

ساختار بارکدهای دوبعدی

بارکدهای دوبعدی، ساختاری دارند که از  بارکدهای سنتی اطلاعات بیشتری ذخیره میکنند. به دلیل افزایش نیاز به اطلاعات بارکدها، بارکرد های سنتی نیز فضای بیشتری اشغال میکنند زیرا  فقط از فضاهایی که از در اختیار دارند استفاده میکنند. در مقابل، بارکدهای دوبعدی  از ابعاد افقی و عمودی استفاده می کنند و به افراد اجازه می دهند داده های بیشتری را در یک ناحیه کوچک ذخیره سازی کنند. این بارکدها برای بسته بندی محصولاتی که فضای محدود دارند بسیار عالی خواهند بود.

کد های دو بعدی نسل جدید کد ها هستند که ضعف های بارکد ها را میپوشانند که مهم ترین آن افزایش ظرفیت برای ذخیره کردن اطلاعات است. این نوع کد ها فضای کم تری به نسبت بارکد اشغال می کند و در صورتی که بخشی از آن مخدوش شود، اسکنر یا قرائت گر می تواند اطلاعات را بازیابی کند. به همین دلیل نسبت به بارکد ها، ساده تر خوانده میشوند. (حتی در زوایای کور نسبت به قرائت گر و یا اسکنر.) از دیگر مزایای آن در دسترس بودن اپلیکیشن اسکن آن ها برای تلفن های همراه هوشمند می باشد.

کدهای QR چیست؟

کدهایی با پاسخ سریع که به آنها کدهای QR می گویند، نوعی از بارکدهای دوبعدی هستند که اولین بار برای صنایع اتومبیل سازی در ژاپن طراحی شدند. تویوتا زمانی که می خواست قطعات تولید شده در کارخانه خود را پیگیری کند، از این کدها استفاده می کرد. امروزه می توان این کدها را با استفاده از گوشی های هوشمند و دستگاه های اختصاصی خواند که به طور مستقیم افراد را به متن، ایمیل یا سایت هدایت می کند. یک کد QR در ساده ترین حالت خود یک لینک مبتنی بر تصویر است که به هر URL اجازه می دهد در داخل آن رمزگذاری شود. بعد از اسکن این کدها، سایت به صورت خودکار باز می شود. علاوه بر آدرس وب سایت ها، کدهای QR  ممکن است در برگیرنده شماره تلفن نیز باشد. بنابراین زمانی که مورد استفاده قرار می گیرد به کاربر اجازه میدهد با یک شماره تلفن خاص تماس بگیرد.


برچسب‌ها: بارکد,بارکد دوبعدی,هولوگرام دوبعدی,,
+ نوشته شده در ۱/۵/۱۳۹۶ساعت ۰۹:۳۹ توسط نادر رفیعی دسته : نظر(0)

استفاده از فرکانس رادیویی در بسته بندی

استفاده از فرکانس رادیویی در بسته بندی

  لیبل بسته بندی  شامل یک گیرنده- فرستنده کوچک و یک آنتن می باشد.  برچسب هولوگرام  به علامت های دریافت شده از طریق آنتن خواننده اطلاعات، پاسخ داده و عدد مربوط به آن اطلاعات را به آنتن برگشت می‌دهد. بر چسب های تشخیص با فرکانس رادیویی می توانند اطلاعات بسیار ساده مورد استفاده برای ردیابی محصول (مثلاً اعداد مربوط به تشخیص یا تعیین هویت محصول) را نگه دارند و در عین حال توانایی دارند که اطلاعات بسیار پیچیده تر، مثلاً با ظرفیت ذخیره سازی بیش از یک مگابایت را در مورد خصوصیاتی مانند دما، رطوبت نسبی، اطلاعات تغذیه ای، دستورالعمل پخت یا آماده سازی غذا و سایر اطلاعات را منتقل کنند، لذا در مقایسه با بارکدهای معمولی، دارای کارایی و توانایی هایی بسیار بالاتری هستند.
 برچسب تشخیص با فرکانس رادیویی که در  لیبل بسته بندی به کار می رود شامل یک گیرنده- فرستنده کوچک و یک آنتن می باشد..

 امکانات سیستم های تشخیص با فرکانس رادیویی


سیستم های تشخیص با فرکانس رادیویی یکی از تکنولوژی های بسیار متنوع تشخیص دادن یا تعیین هویت به صورت اتوماتیک (خودکار) است که سیستم های بارکد نیز جز اینتکنولوژی ها است. سیستم های تشخیص با فرکانس رادیویی، قادرند که در زنجیره تولید، انبارداری، توزیع و خرده فروشی محصولات گوشتی مزایای فراوانی داشته باشند. مزایایی که به عنوان نمونه شامل: امکان ردیابی محصول، مشخص ساختن موجودی انبار، کاهش هزینه های نگهداری، امنیت و ارتقای کیفیت و سلامتی محصول و ممانعت از پس آوردن محصول می باشد. تکنولوژی تشخیص هولوگرام با فرکانس رادیویی بیش 40 سال است که در دسترس است، اگر چه کاربرد آن به صورت گسترده در بسته بندی به سال های اخیر مربوط می شود.

در واقع تکنولوژی تشخیص با فرکانس رادیویی (RFID) را نمی توان جز حس‌گرها و یا شناساگرها طبقه بندی نمود، بلکه باید آن را به عنوان شاخه ای مجزا در لیبل بسته بندی های هوشمند بیان کرد که بر پایه اطلاعات الکترونیک استوار می باشد.


برچسب‌ها: فرکانس رادیویی در بسته بندی,برچسب هولوگرام,هولوگرام,RFID,فرکانس رادیویی,روش کار فرکانس رادیویی,هولوگرام دارای بارکد,لیبل بسته بند ی,
+ نوشته شده در ۲۴/۴/۱۳۹۶ساعت ۱۱:۰۷ توسط نادر رفیعی دسته : نظر(0)

بسته بندی شامل چه مواردی است؟

لیبل و بسته بندی شامل چه مواردی می شود؟


تصمیم‌گیری در مورد لیبل و بسته‌بندی ، بخشی از برنامه‌ریزی مجصول است که هر مؤسسه تولیدی باید در مورد آن دقت و وسواس زیادی بخرج دهد. بسته‌بندی شامل ظرف، برچسب و دفترچه راهنمای داخل بسته‌بندی است. در دنیای امروز حتی کالاهای صنعتی برای سهولت جابجایی و انبارداری لیبل و بسته‌بندی می‌شوند. خدمات مصرفی مثل خدمات هواپیمایی، خدمات بانکی، هتلداری، آزمایش‌های پزشکی نیز لیبل و بسته‌بندی می‌شود تا به صورت ملموس درآید.

نتیجه یک آزمایش پزشکی، که به صورت مجموعه ارقام ارائه می‌شود، از نظر بسیاری از بیماران کنجکاو قابل درک نیست. اما در صورتی که نتیجه آزمایش وضعیت بیمار را نسبت به وضعیت عادی نمایش دهد برای بیمار واضح تر میشود.

نتایج لیبل و بسته بندی نامناسب محصولات


لیبل و بسته‌بندی نامناسب بر روحیه مصرف‌کننده اثر منفی می‌گذارد زیرا استنباط مصرف‌کننده از محصول با بسته‌بندی نامناسب، بی‌توجهی تولیدکننده در مورد کیفیت و خواسته مشتری است. تأثیر بسته‌بندی نامناسب همانند تأثیر رفتار فروشندۀ بی‌حوصله در آخر وقت کار روزانه است که بیشتر اوقات باعث رنجش خاطر مشتری میشود. گاهی بسته‌بندی، وظیفه فروشنده را بهتر از آدم زنده انجام می‌دهد. زیرا انسان گاهی افسرده، بی‌تجربه، خسته، و بی‌حوصله است. اما  لیبل و بسته‌بندی مناسب همیشه اطلاعات کاملی را در مورد محصول به مصرف‌کننده منتقل می‌کند.

برچسب‌ها: برچسب امنیتی,لیبل بسته بندی,چاپ امنیتی,هولوگرام امنیتی,
+ نوشته شده در ۱۹/۴/۱۳۹۶ساعت ۰۷:۴۱ توسط نادر رفیعی دسته : نظر(0)

اهمیت هولوگرام امنیتی

چرا از برچسب  امنیتی هولوگرام استفاده کنیم؟

 هولوگرام امنیتی از اهمیتی بسیار خاصی در میان دیگر هولوگرام ها برخوردار است و به همین علت در تولید آن دقت بسیار بالا لازم و ضروری است.این برچسب ها یکی از امن ترین هولوگرام ضد جعل است.ویژگی های زیر دلیل این ادعاست:

  • غیر قابل انتقال از روی کالایی به کالای دیگر حتی با استفاده از روشهایی همچون حرارت، بخار و...
  • حساسیت بالا و مخدوش شدن در صورت دستکاری
  • مقاومت در برابر حرارت برای کالاهایی که در معرض حرارت می‌باشند.
  • غیر قابل کپی برداری و تکثیر مجدد توسط سایر تولید کنندگان
  • دارا بودن ظاهری بسیار زیبا و شکیل
  • قابلیت تولید در اندازه‌ها و طرحهای گوناگون
  • قابلیت استفاده و نصب بر روی انواع کالاها 

هولوگرام و برچسب امنیتی به چند دسته تقسیم میشوند؟

همانطور که از پیش اشاره شد هولوگرام یک تصویر سه بعدی است که با دستگاه های لیزری تولید میشود.برچسب امنیتی هولوگرام از لایه های متفاوتی تشکیل شده است.علاوه بر این هولوگرام ها به جند دسته هولوگرام امنیتی، هولوگرام برجسته، هولوگرام دو بعدی، هولوگرام سه بعدی و ... تقسیم می شود.


برچسب‌ها: هولوگرام امنیتی,برچسب امنیتی,هولوگرام ضد جعل,هولوگرام,هولوگرام سه بعدی,,
+ نوشته شده در ۱۰/۴/۱۳۹۶ساعت ۱۴:۱۰ توسط نادر رفیعی دسته : نظر(0)