X
تبلیغات
به کار گیری هولوگرام های شناسایی

هولوگرام

به کار گیری هولوگرام های شناسایی

راهکار هایی برای چسباندن هولوگرام شناسایی 

همانطور که بارها و بارها درباره استفاده از انواع هولوگرام ها به شما توضیحاتی را داده ایم اینک این را نیز به شما خاهیم گفت که یکی از پر کاربرد ترین های این هولوگرام ها را هولوگرام های شناسایی میدانیم که شما برای به کار گیری آنها باید به اطلاعات بسیار زیادی دست پیدا کیند.

چسباندن این هولوگرام‌ها بر روی کارت یا به روش هات‌استمپ انجام می‌شود که در این روش نیاز به دستگاه فشار و حرارت داریم، و یا چسباندن به شیوه معمولی است. یعنی هولوگرام‌های شفاف پشت چسبداری که به راحتی روی کارت چسبیده می‌شوند. البته روش هات استمپ امنیت کار را بیشتر تضمین کرده و پس از چسبیدن دیگر از سطح جدا نمی شود

معرفی اساسی  هولوگرام شناسایی 

منظور از هولوگرام‌های شناسایی، هولوگرام‌هایی است که به صورت شفاف(Transparent) بر روی کارت‌های شناسایی چسبانده می‌شود. این هولوگرام‌ها دارای وضوح و شفافیت بالایی هستند. استفاده از این پوشش هولوگرامی بر روی کارت‌های شناسایی چاپ شده باعث حفاظت از مرکب کارت در برابر خراش و سایش نیز می‌شود، طول عمر کارت را افزایش می‌دهد و از همه مهم تر امنیت کارت را بالا برده و از دگرگونی و تغییر در اطلاعات کارت، نسخه‌برداری و جعل کارت‌های شناسایی جلوگیری می‌کند.
برچسب‌ها: هولوگرامی,کارت,استمپ,جعل,شناسایی,Hologram ID,,
+ نوشته شده در ۱۶/۸/۱۳۹۶ساعت ۱۱:۴۱ توسط نادر رفیعی دسته : نظر(0)